Differenciálszámítás és alkalmazásai feladatgyűjtemény (e-könyv)

Szerző: Dr. Kézi Csaba Gábor

ISBN: 978-963-318-580-3

Kiadás éve: 2016

DE hozzáférésKézi Csaba GáborMatematikaMűszaki Kar

A feladatgyűjtemény 333 darab részletesen kidolgozott feladatot tartalmaz. Az egyszerűbb típusfeladatoktól, a bonyolultabb versenyszintű feladatokig, széles skálán mozog a feladatok nehézségi szintje, ezáltal egyrészt segítséget nyújt a zárthelyi dolgozatokra és a vizsgákra való felkészüléshez, másrészt a későbbi tanulmányok során, vagy akár versenyekre való felkészüléshez is hasznos segítség lehet. Egyetemünk szinte minden magasabb szintű matematikát tanuló hallgatója találhat a számára megfelelő szintű, típusú és nehézségű feladatot, továbbá akár a matematika szakos tanulók vizsgára, záróvizsgára való felkészülését is segítheti. A feladatgyűjteményben a nehezebb, gondolkodtatóbb feladatokat * jelöli.

„Differenciálszámítás és alkalmazásai feladatgyűjtemény (e-könyv)” értékelése elsőként