Testek a vásznon (e-könyv)

Alcím: Test, film, szubjektivitás

Szerző: Kalmár György

Sorozati tag: ZOOM. A kortárs filmtudomány kulcskérdései 1.

ISSN: 2063-8450

Kiadás éve: 2012

Bölcsészettudományi KarDE hozzáférésFilmművészetKalmár GyörgyZOOM. A kortárs filmtudomány kulcskérdése

A Debreceni Egyetemi Kiadó és a Debreceni Egyetem Brit Kultúra Tanszéke gondozásában induló filmelméleti és filmkritikai könyvsorozat célja a magyar és külföldi tudományosság legfrissebb csapásirányaihoz szorosan kapcsolódó filmes témájú kutatások megjelentetése. Egy olyan fórum létrehozására törekszünk, amelyben megférnek egymás mellett a hazai és egyetemes filmkultúrával foglalkozó kutatások, a történeti és elméleti orientáltságú szövegek, a fiatal tehetségek és a már nemzetközileg is elismert szerzők munkái. A könyvsorozat célja gazdagítani a nagy múltú hazai filmkutatás és a nemzetközi filmtudományi műhelyek közötti párbeszédet.

„Testek a vásznon (e-könyv)” értékelése elsőként