1 800 Ft

Kiadás éve: 2018

KívánságlistáraEltávolítás
Kívánságlistára

A feladatgyűjtemény a precíz matematikai felépítésen túl számos, a műszaki és gazdasági életben felmerülő probléma megoldására alkalmazható módszert is bemutat. A feladatgyűjtemény felépítésében, jelöléseiben nagyban támaszkodik az azonos címmel megjelenő elméleti jegyzetben leírtakra, így a két segédanyagot együtt célszerű használni.
A feladatgyűjtemény 197 darab részletesen kidolgozott feladatot tartalmaz. A feladattípusok a lineáris algebra elemeivel kezdődnek, ezt követően az alkalmazásorientált feladatok veszik át a főszerepet. Széles skálán mozog a feladatok nehézségi szintje, ezáltal egyrészt segítséget nyújt a zárthelyi dolgozatokra és a vizsgákra való felkészüléshez, másrészt a későbbi tanulmányok során, vagy akár versenyekre való felkészüléshez is hasznos segítség lehet.
A feladatgyűjteményben a nehezebb, gondolkodtatóbb feladatokat * jelöli.

További információk

Tömeg 457 g
Méretek 238 × 168 × 16 mm

Vélemények