Az információs társadalom kihívásai és a közigazgatás reakciói

3 270 Ft

Szerző: Veszprémi Bernadett

ISBN:  978-963-318-484-4

Kiadás éve: 2015

Állam- és Jogtudományi KarInformatikaJogtudomány

A jegyzet elsősorban az egyetemi jogi és közigazgatási informatikai tanulmányok segédanyagaként szolgál, felépítése is a tanulást, az anyagok elsajátítását kívánja elősegíteni. Az egyes nagyobb fejezetek elején ismertetjük a fejezet legfontosabb alapfogalmait, illetve kiemeléssel élünk a szövegen belül is a fontosabb jogszabályokat, stratégiákat, jogintézményeket, szabályokat illetően. A fejezet végén önellenőrző kérdések segítenek rávilágítani az olvasottak legfontosabb részeire. Mindemellett azonban tankönyvünket ajánljuk minden közigazgatásban dolgozónak is, hiszen a mindennapi hatósági ügyintézés már elengedhetetlen részét képezi a nyilvántartásokkal, szakrendszerekkel való munkavégzés, különböző hatóságoknak való kötelező elektronikus adatközlés, amelyek jogi alapjával ismerkedhetnek meg az érdeklődők jelen tankönyvben.

További információk

Tömeg
272 g
Méretek